Project news
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 27 common:people_all_forms

Початкова школа

Date: 4 березня 2021 о 17:55

   ​Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні стартував проект «Вчимося жити разом».

У період з 14 по 16 червня 2016 року у Запорізькому інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся триденний регіональний тренінг для вчителів початкових класів з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в рамках предмету «Основи здоров’я» на засадах розвитку життєвих навичок. Представляла нашу школу вчитель Бородаєнко Ірина Миколаївна.

Фотоальбом

З 1 вересня 2016 року вiдповiдно до наказу Mіністерста освiти i науки вiд 11.01.2016 №5 "Про затвердження плану заходiв з реалiзацii спiльного проекту "Вчимося жити разом", що реалiзується з Громадською органiзацiєю "Дитячий фонд "Здоров'я через ocвiтy" у партнерствi з Європейським Союзом i Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у межах iнiцiативи Європейського Союзу "Діти миру" у Вільнянській ЗОШ №3 школі почав впроваджуватися проект "Вчимося жити разом"

22 вересня вчителем Бородаєнко Іриною Миколаївною було проведено вступний тренінг з курсу «Вчимося жити разом» на тему «Знайомство з правилами» для учнів 2-А класу Вільнянської ЗОШ №3. На цьому занятті другокласники, які сиділи не за партами, як звичайно, а в колі, знайомились з правилами поведінки на уроках-тренінгах, взяли участь у руханках «Контракт», «Якщо весело живеться», переглянули мультфільм «Капітошка», пограли в ігри «Бінго», «Відкритий мікрофон», вчились знаходити спільні і відмінні риси з однокласниками, виконуючи вправу «Порівняння однокласників». Діти зрозуміли, що звичайна усмішка може творити дива. Приємно, що очікування учнів від уроку, які вони озвучили на початку тренінгу, прикріплюючи метеликів із своїми іменами на квітку, справдились.

Фотоальбом

29 вересня в 2-А класі вчитель Бородаєнко І.М. провела тренінг №1 на тему «Права і обов’язки дитини”, метою якого було сприяти формуванню у дітей поваги до прав інших людей та почуття відповідальності за виконання своїх  обов’язків.

Під час заняття учні пригадали правила тренінгу, поділились один з одним, як вони люблять, щоб їх називали рідні. На прикладі казки «Пригоди Буратіно» обговорили, хто захищає, а хто порушує права дитини. Визначили, до кого вони можуть звернутися за допомогою. Діти навчилися розрізняти поняття «право» та «обов’язок”. Озвучили основні права дитини, розповіли про свої обов’язки в сім’ї. Відпочили під час руханки. Також діти переглянули цікаві мультики і визначили, про які права в них ішлося. Об’єднавшись у групи за днями тижня, допомогли Червоній Шапочці пригадати її права, склавши їх із пазлів і поклавши у кошик. Підвели підсумок тренінгу і визначили свій настрій за допомогою смайликів.

Фотоальбом

6 жовтня в 2-А класі вчителем Бородаєнко І.М. було проведено тренінг №2 на тему «Дружна родина». Метою даного заняття було допомогти дітям сформувати уявлення про сім’ю, як дружну команду, де всі працюють заради спільної мети, допомагають і підтримують одне одного. Учні пригадали свої права та обов’язки , про які говорили на минулому занятті, в ході вправи «Знайомство» поділились думками, за що вони люблять свою родину. В роздаткових матеріалах виконали завдання на встановлення родинних зв’язків дівчинки Надійки. За допомогою  руханки «Молекули» діти об’єднались у групи, яким потрібно було за допомогою пантоміми показати зображені на малюнках домашні справи, а всім  іншим – їх відгадати. Після цього учні відпочили за допомогою руханки «В нас дуже велика родина.» Під час обговорення  вірша Н.Забіли «Стояла собі хатка» та переглянутого мультфільму «Ріпка» з’ясували, що коли родина дружна, всі її члени працюють разом, вони здатні осилити будь-яку справу. Підсумовуючи тренінгове заняття , діти обвели свої долоньки і написали на кожному пальчику, що вони зможуть зробити для своєї родини. А вдома, разом з батьками, учні створять своє родинне дерево.

Фотоальбом

13 жовтня в 2-А класі вчителем Бородаєнко І.М. було проведено тренінгове заняття №3 на тему «Наука спілкування». Метою якого було навчити дітей розрізняти вербальні і невербальні способи спілкування, показати важливість ставлення до інших з повагою, навчити робити компліменти. На початку заняття учні представили свої родовідні дерева. У вправі «Знайомство» повідомили, про що вони люблять спілкуватись із друзями. Діти вияснили, що спілкуватись можна і з допомогою мови тіла, потренувались у показуванні пантоміми. Розібрались, як визначити щире і нещире спілкування на основі мільтфільму «Колобок», потренувалсь робити друзям компліменти.

Фотоальбом

3 листопада в 2- А класі вчителем Бородаєнко І.М. було проведено тренінг №4 з основ здоров’я на тему “Друзі за інтересами». Учні навчились розрізняти поняття «смаки» і «захоплення», визначати спільні і відмінні інтереси дівчаток та хлопчиків. Діти відпочили під час руханки «Сонце світить на тих…», знаходили собі однодумців у класі, які мають схожі інтереси. Також під час вправи «Шоу талантів» кожна дитина мала можливість розповісти і продемонструвати своє хоббі. По закінченню заняття всі  висловили свої думки про те, що їм найбільше сподобалось у вправі «Вільний мікрофон». Тренінг пройшов дуже цікаво.

Фотоальбом

10 листопада вчителем Бородаєнко І.М. на уроці з основ здоров’я було проведено тренінг №5 на тему «Друзі з особливими потребами». На ньому обговорили те, як відчувають себе люди  з особливими потребами, переглянули відео «Подарунок», прочитали  оповідання Л. Сащенко «Я – людина», познайомились із презентацією «Видатні постаті, які мали вади здоров’я”. Завершили заняття вправою «Серце друга», під час якої діти написали на сердечках , що вони можуть зробити для друга – інваліда і прикріпили їх на плакат навколо малюнка дитини в інвалідному візку.

Фотоальбом

17 листопада відбувся заключний тренінг№6 з основ здоров’я в 2- А класі на тему “Як помиритися з другом». Діти переглянули фрагменти мультфільму «Повернення блудного папуги» — «Сварка» та «Примирення», визначили причини сварки між друзями та способи примирення. Прочитавши вірш  «Сварка», зрозуміли, що не варто сваритися з друзями через дрібниці. За допомогою комп’ютерної презентації назвали  кроки до примирення. Під час руханки «Струмочок» учні поєднались у пари, які отримали  картки з мирилками  і  по черзі зачитали їх. У підсумковій частині учні отримали розрізані різнокольорові аркуші з прислів’ями  і  за кольорами об’єдналися в групи та зібрали їх, по черзі зачитали та пояснили, як вони їх розуміють. У завершальній  вправій «Коло дружби»  діти  взяли за руку свого сусіда, утворивши коло, сказали  разом: «Будьмо друзями!»

Фотоальбом

Comments:
Only authorized users can leave comments.