Новий навчальний рік!

Кращий волонтер року

Дата: 16 листопада 2010 о 17:15
100 переглядів

Однією із найважливіших рис нашого часу є відродження руху, який залучає громадян до участі у зміні всіх сторін життя на краще, формування нових відносин у суспільстві, що вцілому сприятиме вирішенню багатьох проблем сьогодення. ВОЛОНТЕРСТВО - так називається цей рух.

Бути влонтером - простягати руку допомоги, дарувати свій час та увагу, ділитися своїми знаннями, віддівати частинку свого серця, а натомість отримувати посмішки щастя, що і є найбільшою винагородою.

Волонтером можна бути з багатьох причин, та всіх волонтерів об'єднує здатність думати не лише про себе.

На базі теперішнього 8-В класу близько двох років тому була створена група волонтерів за сприяння та підтримки психолога школи Соколової А.С. та класного керівника Лебединської Н.М. Робота групи спрямована на виховання свідмого ставлення до свого здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності.

Учні-волонтери беруть активну участь у заходах щодо пропагування здорового способу життя, безпеки життєдіяльності людини (Увага! Діти на дорозі") в акціях "Допоможемо дітям" тощо. Ще одним напрямком роботи групи є патріотичне виховання уянівської молоді. Волонтери здійснюють догляд за територією навколо пам'ятника Герою Радянського Союзу Бочарову Я.В., традиційним стало проведення лінійки пам'яті біля пам'ятника напередодні Дня Перемоги.

Нещодавно групі було запропоновано взяти участь у обласному конкурсі "Кращий волонтер року", яий проводиться Обласною радою ветеранів за сприяння облдержадміністрації та обласного і районного відділів освіти. На конкурс волонтери подали звіт про виконану роботу протягом 2010 року та історичну довідку, оформлену пасля проведення пошукової роботи, на тему "Подвиг героїв житиме у віках: Герой Радянського Союзу Бочаров Я.В.".

Усі матеріали було направлено до оргкомітету конкурсу, і напередодні Міжнародного дня волонтера відбудеться урочисте нагородження переможців.