Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні стартував проект «Вчимося жити разом».
У червні 2016 року у Запорізькому інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся триденний регіональний тренінг для вчителів початкових класів з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в рамках предмету «Основи здоров’я» на засадах розвитку життєвих навичок. Представляла нашу школу вчитель Ненько Галина Василівна.
20 вересня вчителем Ненько Галина Василівна був проведено вступний тренінг з курсу «Вчимося жити разом» для учнів 7-х класів Вільнянської ЗОШ №3. Під час тренінгу учні сиділи в колі, повторили, що таке тренінг та правила які існують на тренінгу. Обговорили з однокласниками які права та обов'язки мають всі люди стосовно один одного. Діти домовились яких правил вони будуть дотримуватися під час тренінгу. Під час заняття були повторені права дітей, які детально розписані в тексті конституції. Учні писали свої очікування від заняття та підводили підсумок чи справдилися їх очікування. Руханка дала психологічну розрядку від навчання, переглянувши відео про права людини, діти підвели підсумок з'єднавши стрілочками малюнок і право яке на ньому зображено. Висновок тренінгу: усі люди мають рівні права і зобов'язані ставитися один до одного з повагою.
11 жовтня вчителем Ненько Галина Василівна був проведено перший тренінг з курсу «Вчимося жити разом» для учнів 7-х класів Вільнянської ЗОШ №3. На тренінгу учні 7-А та 7-Б класу знайомилися з поняттям «психологічної рівноваги» та способами формування здорової самооцінки. Учні по черзі називали своє ім’я та зачитувати свої позитивні риси. Зробили висновок, що здорова самооцінка – основа психологічного благополуччя. Після перегляду відео про дівчинку Ліззі Веласкес учні говорили про те, що не треба близько до серця критику сторонніх людей. Інсценування, обговорення притчі, що життя «проживаємо ми, а не сторонні порадники». Руханка звеселила учнів, а інсценування вправи «Маленькі добрі справи» підняла багатьом настрій та підвищила самооцінку. Завершили тренінг учні вправою «Відкритий мікрофон» де висловили свої думки про заняття.