Виховна година

Дата: 26 лютого 2021 о 12:45, Оновлено 26 лютого 2021 о 12:48

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає річницю Дня Гідності та Свободи. З цього приводу у школі проведено ряд заходів: єдину виховну годину на тему «Герої завжди поміж нас», виставку інформаційно-ілюстративного матеріалу «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» , виховний захід пам’яті героїв Небесної сотні.

День пам'яті жертв голодомору

26 листопада 2016 року Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932-1933 років. Загальним гаслом днів вшанування Голодомору в Україні є "Голодомор не зламав".Шкільний бібліотекар разом з вчителем історії Ляпіной Л.А. підготували шкільну книжкову виставку. Учні 9-11 класів підготували композиції до теми. Учні школи переглянули відеоролик "Голодомор 1932-1933 рік".

"День Гідності та Свободи"

Герої не вмирають і не вмрут

Героїв пам'ятатимуть віками
Їм славу віддають
І голову схиляємо перед вами.

23 листопада 2016 року пройшла виховна година у 2-Б класі. Панасенко В. О. бібліотекар з центральної  дитячої бібліотеки та зав. бібліотеки ЗОШ №3 Скуйбіда Л. М. розповіли учням про події 2013 року, Революцію Гідності.

Коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Учні 7 - А класу прочитали вірші Галичанки Оксани Максимишин, вже понад 30 віршів народилося у далекій Португалії, куди закинула її доля з рідного краю. Вшанували загиблих на Майдані хвилиною мовчання.

День Героїв Небесної Сотні

18 лютого завідуюча бібліотекою школи разом з районною дитячою бібліотекою провели в школі виховну годину для учнів  6-х класів "Слава небесній сотні" 20 лютого 2014 року стало якоюсь переломною датою цієї надії на краще для всього українського народу. Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічноєвропейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість із них - молодь, сильні. Ті, що тільки починали жити.  Ми сьогодні в скорботі й з великою нашою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам'яті Небесної Сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками.

Нам треба об'єднатись воєдино,

Бо мрії й прагнення в нас одні.

Щоб стала вільна й сильна Україна,

Ми скажем усі разом: "Ні - війні".

Пройшла виховна година у 5 - А класі на тему: "Голокост"

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року. Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв. У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

Бібліотекар дитячої бібліотеки Панасенко Валентина Олександрівна розповіла учням про концтабори Освенціма. Найбільший гітлеровський концтабір на окупованій території Європи, в якому здійснювалися плани знищення інших націй, головним чином євреїв, яких звозили сюди з різних країн, і поляків. Саме тут, у Освенцімі, проводилися найстрашніші експерименти над людьми. Число жертв складно визначити - мова йде про понад півтори мільйони жерьв 28 національностей. Ім’я вченого – хіміка Фріца Габера, керівника розробки засобу проти паразитів «Циклон Б», за допомогою якого, як стверджують історики Холокосту, в Німеччині було умертвлено 6 млн. євреїв. Помер він у 1934 році, а в 1942 році здійснювали випробування препарату. Засипали порошок у розпилювачі води в душових концентраційних таборів.