Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство.
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія.
Від початку повномасштабної війни десятки тисяч українців приєдналися до волонтерського фронту. Їхня допомога армії, збори коштів, робота з внутрішньо переміщеними особами та інформаційна підтримка щодня наближають нас до перемоги.

Міжнародний день пам'яток і визначних місць — відзначається щороку 18 квітня. Спрямований на підвищення обізнаності громадськості з різноманіттям культурної спадщини, її вразливістю та необхідністю ефективних зусиль заради збереження її для подальших поколінь.
17 квітня у закладі було проведено квест "Пам'ятки нашого міста" до Дня пам'яток історії та культури.

17 квітня відбулася онлайн-зустріч учнів 9-х,11-го класу з представниками ДНЗ "Запорізького вищого професійного училища".Випускники ознайомилися з умовами вступу до училища,переглянули презентацію про навчальну та виховну роботу у закладі.

16 квітня учні 9-11 класів ліцею разом з класними керівниками відвідали концерт студентського біг-бенду Запорізького музичного фахового коледжу.Під час концерту аудиторія пройнялася чарівною аурою музичного виконання та поринула у світ димовижного світу музики.

Сьогодні БО благодійним фондом "Посмішка U.А." для учнів 1-Б, 7-А,7-Б,7-В було проведено заняття з психоемоційної підтримки на тему "Весняні радощі".

Лікарем з гігієни харчування Мінаєвою Людмилою Іванівною Вільнянського відділення відокремленого підрозділу "Запорізького відділу "ДУ ЗОЦКПХ МОЗ" було проведено лекцію з працівниками закладу на тему "Профілактика інфікційних та неінфікційних захворювань".

11 квітня до ліцею завітав мобільний клас безпеки.
Мобільні класи безпеки – це спеціально оснащені транспортні засоби, у яких будуть навчати українців, зокрема дітей, правилам безпечної поведінки під час війни.

Захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів діяльності правоохоронних органів.Також особлива роль у запобіганні суїцидів серед підлітків належить педагогам,найчастіше саме педагоги можуть виявити дітей,які проявляють суїцидальні тенденції,надати їм першу соціально-педагогічну допомогу та перенаправити за отриманням психологічної допомоги.

У зв'язку з нестабільною безпековою ситуацією на території Запорізького району через військову агресію російської федерації та нещасним випадком через необережне поводження з вибуховим пристроєм, яке призвело до загибелі учня Михайло- Лукашівської громади, вчителі ліцею провели виховні години з мінної безпеки.

03 квітня в ліцеї було проведено єдину виховну годину на тему "Мінна безпека.Вибухонебезпечні предмети".

01-02 квітня представниками ХОМГО "Освічена ініціатива" у закладі було прведено Тренінг з методології МGS "Рух,ігри та спорт.Психолонічні навички з дітьми через фізичну діяльність".

З 1 квітня в ліцеї розпочався місячник запобігання вчинення дітьми самогубств та їх спроб.

Захист прав та інтересів дітей є одним з пріоритетів діяльності навчального закладу. Суттєвого занепокоєння викликає поширеність у дитячому середовищі суїцидального мислення і поведінки. Із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну чи не кожна дитина в державі зазнала неминучого впливу війни на її ментальне здоров’я.

З метою профілактики суїцидальних нахилів, поліпшення психологічного стану учнів, формування навичок здорового способу життя, забезпечення їх фізичного і психічного здоров’я сплановано години спілкування, оновлення інформаційної кампанії, розповсюдження буклетів.

01.04.2014 року відбувся семінар щодо обміну досвіду з питання реалізації проєкту “Цифрові пристрої для подолання відставання у навчанні, соціально-
емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров'я для найбільш
вразливих 35000 дітей у сільській місцевості».

29 березня ліцей "Успіх" активно працював у парку Випускників. Прибрали побутове сміття, залишки сухої рослинності, гілля, будівельні матеріали та інше сміття. Поліпшили не лише естетичний, а й санітарний та екологічний стан нашої громади.
Ми готові до Перемоги! Зустрічаємо весну у чистій, гарній, озелененій громаді!

Вітаємо колег із успішним проходженням атестації!

Вітаємо команду "Антилопи" ліцею "Успіх" ВМР та тренера Віталія Гирю з І місцем на територіальному етапі національного проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"!!!

Духовий оркестр військової частини 3029 Національної гвардії України з нагоди 10-ї річниці з дня створення Національної гвардії України відвідав Вільнянську МТГ з концертом патріотичної пісні, щоб підняти бойових дух та підтримати у важкі часи війни.

24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом - День Білої ромашки — самий головний день в боротьбі з туберкульозом і день фтизіатрії в цілому. Саме цього дня в 1882-му році в Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття цієї страшної хвороби, яка дотепер загрожує кожному з нас.

Під час війни надважливо вміти боротися зі стресом. А тим паче освітянам. Впродовж двох тижнів педагогічні працівники ліцею мали можливість пройти тренінг «Професійний розвиток без вигорання:
Практичні поради та методи», який організували та провели представники ХОМГО «Освічена ініціатива». Заняття в ігровій формі біли спрямовані на допомогу вчителям справлятися з власними емоціями та потім застосовувати ефективні методи у роботі з дітьми.

Кожна людина може робити свій день щасливим попри всі труднощі. Це твердження довели вихованці ліцею , які , не зважаючи на повітряну тривогу, намагалися бути щасливими і веселими. Адже 20 березня - Міжнародний день щастя!