Поїздка до Батанічного саду

Date: 2 листопада 2009 о 10:30
53 view

26 жовтня 2009 року 5-А клас здійснив поїздку у м. Запоріжжя до Ботанічного саду. Приїхавши туди, ми побачили дуже багато різноманітних рідкісних рослин та не тільки їх. Екскурсовод розповіла нам багато цікавого про різні види дерев, кущів, квітів. Відвідали Зимовий сад, який зачарував красою фікусів, пальм, ліан, гіацинтів. Дізналися про найстарші дерева – це ліана Монстера, якій 50 років, Молочай, якому вже 30 років. Деяким близько 30-40 років. Ще познайомилися з мешканцями Зимового саду – це золоті рибки, які живуть в невеличкому басейні серед рослин. Далі нас повели у Кактусарій. Там у нас виникло враження, що ми побували в іншій країні. Познайомилися з рослинами, які схожі на мавп’ячі хвостики, нарахували більше 5 видів алое, а також нам пощастило побачити рідкий вид кактуса в період цвітіння. Здалеку нам показали декоративні лимони, апельсини та інші цитрусові дерева. Дізналися, що один декоративний лимон виростає до 800 г. Ще ми побували на поляні, де ростуть різні види квітів. Не всі квіти цвіли, але нам пощастило побачити, як цвітуть троянди, чорнобривці... А найголовнішою цікавинкою для нас була голубоморда мавпа на прізвисько Чіп. Йому вже 10 років, довжина його хвоста 50 см, а важить він 10 кг. Дітям він дуже сподобався. Чіп показував нам своє вміння розкручуватися та охоче фотографувався з дітьми. Всім дуже сподобалася поїздка. Ми отримали багато позитивних емоцій та дізналися багато різного та цікавого про світ рослин. А ще нас запросили відвідати Ботанічний сад у квітні місяці, коли розквітають майже всі квіткові експонати. Ми пообіцяли, що обов’язково приїдемо.

Comments:
Only authorized users can leave comments.