Приєднуйся до боротьби з наркозлочинністю!

Дата: 26 квітня 2021 о 12:08, Оновлено 26 квітня 2021 о 12:40
201 перегляд

Telegram чат-бот “СтопНаркотик” https://t.me/stopdrugsbot призначений для активного залучення громадян до протидії незаконному розповсюдженню через мережу Інтернет наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів.

Скануй та приєднуйся.

Чат-бот «Стоп наркотик» допоміг заблокувати понад 700 наркокрамниць, боротьба з наркочумою триває.

16 січня 2020 року, в МВС презентували роботу всеукраїнського чат-боту «Стоп-наркотик», який був розроблений спеціалістами Харківського національного університету внутрішніх справ. Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі заявив, що майже вся наркоторгівля перейшла у мережу Інтернет, як і розрахунок по таким операціям. Тому, команда ХНУВС запропонувала рішення – цифрова боротьба з наркозлочинністю чат-бот «Стоп наркотик».

«Слід зазначити, що наразі заблоковано понад 700 адрес наркокрамниць, понад 15 тисяч користувачів познайомилися з чат-ботом. Частина користувачів регулярно допомагає блокувати наркоадреси. А це означає, що лише спільна робота правоохоронних органів, засобів масової інформації та суспільства – ефективний метод боротьби з наркозлочинністю», - заявив Олександр Гогілашвілі.

Декан факультету кіберполіції В’ячеслав Марков зазначив, що чат-бот – це проста програма, яка має свій простий функціонал та дозволяє архівувати та систематизувати всі наркоадреси для подальшої протидії наркозлочинам, а також блокувати їх.

Старший викладач Олексій Рвачов зазначив, щоб чат-бот діє через додаток Telegram як окремий канал «СтопНаркотик MRIYA» (https://t.me/stopdrugsbot?start=417361947) та пристосований до будь-яких операційних систем.

Чат-бот оснащений інструкцією для людей, які ніколи не користувалися Telegram. Користувачі можуть надсилати рекламу наркоадрес у вигляді фото, або ж саму адресу. Крім того, є можливість надати інформацію про фізичну адресу, де, на думку користувача, продають наркотики.

Користувачі чат-боту також можуть щодня допомогти у блокуванні наркокрамниць, подивитися кількість вже заблокованих, долучити друзів та навіть надсилати листи до адміністрації Telegram.

Спільними зусиллями побороти проблему розповсюдження наркотиків стане простіше.